Вітаю Вас, Гість

Водоп’янова Марина зайняла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі пол данс ( повітряна гімнастика) в м. Херсон  та 1 місце у Відбірковому Чемпіонаті зі спорту на пілоні та повітряної акробатики у своїй віковій категорії;(2019 рік)

Дударенко Валентин посів 1 місце в турнірі сильніших боксерів України пам’яті Заслуженого майстра спорту А. Федчука в м. Коломия у своїй віковій категорії.(2019 рік)

02.11.2013 року на відкритих Міжнародних змаганнях з латиноамериканських танців серед Ювеналів 1+2 у полтаві перемогла учениця 2 класу Водоп’янова Марина разом із своїм партнером сумчанином Олегом Лисянським.

 

Це далеко не остання їхня перемога.

Маринка разом зі своїм партнером отримала Гран-Прі Сумщини у відкритому чемпіонаті з танцювального спорту. У Суми з’їхалися найкращі танцівники області і найближчого зарубіжжя – 90 спортсменів з Сум, Чернігова, Житомера, Києва та Мінська (Білорусь).

Вкотре продемонструвала юна Маринка зі своїм партнером високий клас у Всеукраїнських змаганнях із спортивних танців у Харкові 23.11.2013 року і посіла в них І місце з програми Ювінали 1+2 Д

   

У 3 класі нашого закладу навчається талановита дівчинка Петренко Даша. Вона займається латиноамериканськими танцями та бере уроки гри на фортепіано

Даша разом із своїм партнером Даніілом Туктамишевим приймали участь у багатьох змаганнях та конкурсах

В травні цього року Даша з партнером на чемпіонаті України вибороли І місце. В червні на змаганнях які проходили в місті Харков пара здобула перше місце. На конкурсі в Сумах ІІ почесне місце. 23 листопада на конкурсі в Харкові Даша з Даніілом зайняли перше місце в програмі "стандарт" та друге місце в прграмі "латина"

Взагалом Даша має 11 медалей

Граючи на фортепіано (2 клас) в листопаді на конкурсі етюдів Даша зайняла перше місце місце.