Вітаю Вас, Гість

Кадровий склад
Миропільського навчално-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-дошкільного навчального закладу
Миропільської сільської ради

.


Загальна кількість вчителів - 30

.

11 розряд-2

старший вчитель - 6

вища категорія - 12

І категорія - 5

ІІ категорія - 6

спеціаліст - 6

 

Педагогічний колектив

  1. Гордієнко Василь іванович - директор, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  2. Полив’яна Ніна Степанівна - заступник директора, вчитель укр. мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  3. Скибіна Людмила Михайлівна - заступник директора, вчитель біології та ЗВ, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  4. Кулик Валентина Миколаївна - вчитель укр. мови та літератури, спеціаліст вищої категорії
  5. Алексенко Тетяна Михайлівна - вчитель англійської мови та зарубіжної літератури, спеціаліст
  6. Бортник Ольга Василівна - вчитель зарубіжної літератури, української мови та літератури,спеціаліст ІІ категорії
  7. Кулик Наталія Миколаївна - вчитель англійської мови, спеціаліст І категорії
  8. Логвін Сергій Олександрович - вчитель інформатики, спеціаліс вищої категорії
  9. Харченко Раїса Володимирівна - вчитель історії, художньої культури, людини і світ, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  10. Логвін Надія Олександрівна - вчитель історії, права, художньої культури, спеціаліст вищої категорії,старший вчитель
  11. Петренко Віра Андріївна - вчитель фізики, математики, астрономії, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  12. Сурган Володимир Володимирович - вчитель фізкультури, спеціаліст вищої категорії
  13. Пулях Сергій Іванович - вчитель фізкультури, спеціаліст вищої категорії
  14. Клименко Олена Сергіївна - вчитель початкових класів, спеціаліст
  15. Семененко Євгенія Миколаївна - вчитель початкових класів, спеціаліст
  16. Влезько Олена Олексіївна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
  17. Скрипка Валентина Михайлівна - психолог, спеціаліст І категорії
  18. Прилєпа Ірина Володимирівна - вчитель історії, спеціаліст ІІ категорії
  19. Дяченко Володимир Сергійович - вчитель трудового навчання, спеціаліст ІІ категорії
  20. Логвін Ольга Іванівна - вихователь групи продовженого дня, 9 розряд
  21. Терещенко Галина Григорівна - вихователь дошкільної групи, 11 розряд
  22. Пулях Валентина Михайлівна - вихователь дошкільної групи, 11 розряд
  23. Дяченко Наталія Вікторівна - учитель географії, біології, спеціаліст ІІ категорії
  24. Малік Віталій Сергійович - вчитель математики та інформатики, інженер електронік, спеціаліст ІІ категорії
  25. Мотузна Олена Анатоліївна - вчитель зарубіжної літератури,спеціаліст І категорії
  26. Скрипка Людмила Михайлівна - вчитель хімії, біології, основ здоров'я, спеціаліст І категорії
  27. Вініченко Людмила Анатоліївна - вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії
  28. Піддубна Марина Андріївна - вчитель початкових класів, спеціаліст
  29. Кісіль Наталія Леонідівна - вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії