Вітаю Вас, Гість

Педагогічний колектив

  1. Гордієнко Василь іванович - директор, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  2. Полив’яна Ніна Степанівна - заступник директора, вчитель укр. мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  3. Скибіна Людмила Михайлівна - заступник директора, вчитель біології та ЗВ, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  4. Кулик Валентина Миколаївна - вчитель укр. мови та літератури, спеціаліст вищої категорії
  5. Гордієнко Людмила Володимирівна - вчитель української мови та літератури, світової літератури, спеціаліст ІІ категорії
  6. Шульга Оксана Олексіївна - вчитель англійської мови, світової літератури, образотворчого мистецтва спеціаліст ІІ категорії
  7. Кулик Наталія Миколаївна - вчитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії
  8. Скрипка Наталія Миколаївна - вчитель математики
  9. Логвін Сергій Олександрович - вчитель інформатики, спеціаліс вищої категорії
  10. Харченко Раїса Володимирівна - вчитель історії, художньої культури, людини і світ, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  11. Логвін Надія Олександрівна - вчитель історії, права, художньої культури, спеціаліст вищої категорії
  12. Мірошніченко Людмила Михайлівна - вчитель географії, економіки та екології, спецаліст вищої категорії, старший вчитель
  13. Петренко Віра Андріївна - вчитель фізики, математики, астрономії, спеціаліст вищої категорії
  14. Степанко Антоніна Павлівна - вчитель хімії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
  15. Сурган Володимир Володимирович - вчитель фізкультури, спеціаліст І категорії
  16. Пулях Сергій Іванович - вчитель фізкультури, спеціаліст І категорії
  17. Терещенко Микола Миколайович - вчитель захисту вітчизни та основ здоров’я, 9 розряд
  18. Клименко Олена Сергіївна - вчитель початкових класів
  19. Семененко Євгенія Миколаївна - вчитель початкових класів, спеціаліст
  20. Влезько Олена Олексіївна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
  21. Мілюкова Людмила Іванівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
  22. Скрипка Валентина Михайлівна - психолог, спеціаліст І категорії
  23. Прилєпа Ірина Володимирівна - вчитель історії, спеціаліст
  24. Дяченко Володимир Сергійович - вчитель трудового навчання
  25. Логвін Ольга Іванівна - вихователь групи продовженого дня, 9 розряд
  26. Терещенко Галина Григорівна - вихователь дошкільної групи, 8 розряд
  27. Пулях Валентина Михайлівна - вихователь дошкільної групи, 8 розряд
  28. Дяченко Наталія Вікторівна - педагог-організатор, 8 розряд
  29. Кочура Тетяна Миколаївна - соціальний педагог
  30. Ведмідь  Валентина Вікторівна - медпрацівник