Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 02

24 вересня 2014 року школярі та класні керівники відзначали свято квітів, де кожен клас представив найкращі та найоригінальніші квіткові букети та роботи «Дари осені».

  

Свято традиційно проходило у конкурсній формі. Так, за оригінальність композицій учні 4 класу отримали перше місце, за яскравість та неповторність друге місце розділили одинадцятикласники та учні 5 класу. Третім місцем пишаються учні 6, 7 та 10 класів. Крім почесних призових місць оголошується подяка школярам та їх класним керівникам 8 і 9 класів. 

  

Також хочеться відзначити роботу Сулейманзаде Руслана, учня 2 класу, який створив чудесного зайчика.

< ... Читати далі »
Переглядів: 284 | Додав: informatik | Дата: 02.10.2014 | Коментарі (0)

Розкинула свої простори барвиста осінь… Ранкові безмежні тумани, різнобарвні краєвиди, бездонне небо з хмаринами, вереснева вражаюча прохолода … Весь цей колорит окриляє, надихає на творчість, дає поштовх до чогось нового. Так, вже традиційним стало свято Осіннього балу у Миропільському НВК, що ніби віддзеркалює весь той настрій, всі натхненні почуття, які дарує нам природа. Цього року святковий бал пройшов чудово, а як же по-іншому? Одинадцятикласники приклали максимум зусиль для того, щоб все було бездоганно.

 

 У конкурсній програмі за титул «Міс Осінь-2014» змагалися 5 учасниць: Обзор Аня, Тарасюк Лєна, Фоменко Таня, Симоненко Маша, Максимова Настя. Дівчата яскраво себе представляли у кожному конкурсі. Привітання, конкурс тал ... Читати далі »

Переглядів: 342 | Додав: informatik | Дата: 02.10.2014 | Коментарі (0)