Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 26

 

У п’ятницю, 23 лютого, у Миропільському НВК була проведена чергова загальношкільна  лінійка « Про дотримання Правил для учнів, навчання та спортивні й інтелектуальні досягнення», яку провів директор школи Гордієнко В.І. Окрім питань навчання та культури поведінки, повідомлення про виконання рекомендацій попередньої лінійки, Василь Іванович   наголосив на важливості підготовки випускників 9 та 11 класів до проведення ДПА, правильності оформлення документів та своєчасної реєстрації випускників

11 класу на ЗНО та ДПА. Ним було також  відзначено учнів &nd ... Читати далі »

Переглядів: 262 | Додав: informatik | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (0)

Наша сучасна поетеса Ліна Костенко сказала: «Нації умирають не від інфаркту. Спочатку в них відбирає мову!». Ці слова нашої знаменитої співвітчизниці часто згадувалися 21 лютого  у Миропільському НВК. Адже це був незвичайний день – День рідної мови. Розпочався він інформаційною хвилинкою на першому уроці «Без  мови народу нашого немає» в кожному класі. А потім учні закладу  залюбки разом з усіма школярами нашої Батьківщини  прилучилися до проведення «диктанту  єдності». Окрім цього, у школі пройшла дискусія «Чому потрібно знати й цінувати нашу калинову мову», випущена  шкільна стіннівка  «Унікальність рідної мови» та проведено  конкурс художньої фотографії  « У рідному краї й серце співає», який підготували учні разом зі своїми класними керівниками за планом виховної роботи в школі.

... Читати далі »

Переглядів: 253 | Додав: informatik | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (0)

Цікаво та змістовно пройшов тиждень початкових класів у нашому закладі ( 12.02.-16.02.18р.). Кожен день тижня мав свою назву та своє змістове  наповнення відповідно до його теми. У понеділок (День моєї країни) відбулося святкове відкриття тижня, виставка малюнків « Я малюю Україну» та конкурс «Одягни вишиванку». Вівторок оголосили Днем ерудитів, у межах якого проведено конкурс з розгадування кросвордів,  вікторину «Юні ерудити, відповідайте!». У середу ( присвячена Дню рідної мови) учні змагалися  у  конкурсі виразного читання поезій «Мовне намисто», виготовляли композиції «Творимо дива своїми руками», а в четвер, що був присвячений шкільним талантам, відбувся конкурс авторських казок. П’ятниця захопила всіх рухливими іграми «Грайлики», вікториною «Здоров’я – найбільше багатство», класними годинами «Хто дружити з нами буде - усі х ... Читати далі »

Переглядів: 274 | Додав: informatik | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (0)