Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 05

Початкова школа – фундамент, від якості якого залежить подальше навчання дитини    Це накладає особливу відповідальність на вчителя початкової школи.

    Довгий час початкова школа в системі освіти розглядалася як ступінь освіти, де учень повинен освоїти такі навички, як читання, письмо, рахунок для подальшої освіти. Сучасна  початкова школа уявляється інакше. Сьогодні вона повинна стати першим досвідом дитини в освітній системі, місцем проби своїх освітніх сил.    На цьому етапі важливо розвинути активність, самостійність, зберегти пізнавальну активність і створити умови для гармонійного входження дитини в освітній світ, підтримати його здоров’я та емоційне благополуччя. До такого висновку прийшли члени ШМО опорного освітнього закладу Миропільської ОТГ на своєму черговому засіданні.

      Дуже важливо організувати процес навчання так, щоб дитина активно, з цікавістю і захопленням ... Читати далі »

Переглядів: 186 | Додав: informatik | Дата: 05.04.2018 | Коментарі (0)

   Методична робота завжди спонукає вчителя до роботи над підвищенням свого фахового рівня, сприяє збагаченню педколективу професійними знахідками, допомагає молодим вчителям переймати майстерність більш досвідчених колег. Це добре розуміє адміністрація Миропільського НВК, тому надає цій роботі особливого значення, вважаючи,що засідання ШМО - це не просто черговий захід, а це передусім  виявлення креативності колег, майстерності та спонукання до них інших. Тому часто засідання шкільних МО проходять у нестандартних формах. Зокрема під час весняних канікул, коли наші школярі активно відпочивали, їхні наставники-вчителі суспільно-гуманітарних наук зібралися на своїй педагогічній кухні( саме таку форму мало засідання методоб’єднання), щоб поговорити про креативність – важливу умову розвитку інноваційної ... Читати далі »

Переглядів: 278 | Додав: informatik | Дата: 05.04.2018 | Коментарі (0)

http://miropolyschool.at.ua/load/ukrajinska_mova_ta_literatura/uchiteljam_predmetnikam_na_zamitku/6-1-0-23

Орієнтовні вимоги

до змісту атестаційних завдань для

проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців)

у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

Переглядів: 156 | Додав: informatik | Дата: 05.04.2018 | Коментарі (0)