Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 20 » Боротьба за знання
14:01
Боротьба за знання

У школі традиційно діє єдина загальношкільна система обліку відвідування учнями занять.  Адміністрацією закладу заведено журнал обліку відвідування, але його дані інколи відрізняються від обліку на предметних сторінках.

     Підсумки відвідування аналізуються заступником директора з НВР, класними керівниками щотижня, за необхідністю розглядаються на нарадах при директору, батьківських зборах, радах профілактики, вживаються необхідні заходи щодо залучення дітей до навчання.  У школі 1 раз на місяць проводяться засідання ради профілактики. Та з наближенням весни  виявилось, що кількість пропущених уроків почала збільшуватись. Це викликало неабияке занепокоєння адміністрації закладу, класних керівників, учнівського самоврядування, адже кожен пропущений урок – це відсутність нових знань, які треба надолужувати самому учню. Та не завжди йому це вдається.

          Було вирішено висвітлювати стан відвідування учнями занять щоденно на загальношкільному екрані , проводити шкільні рейди «Урок». Класні керівники залучили до цього важливого заходу також і батьків школярів. Кількість пропусків уроків в цілому по школі зменшилася . Але існують і певні проблеми: багато пропусків пояснюються заявами батьків за сімейними обставинами або усними  їх поясненнями , що призводить до  не зовсім об'єктивної картини стану відвідування учнів школи та стану їхнього здоров'я.

       Попри все, сьогодні ми можемо говорити про позитивні результати цілеспрямованої спільної роботи адміністрації, класних керівників,батьків та учнівського самоврядування  з цього питання. Згуртованість дає плоди!

Переглядів: 167 | Додав: informatik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]