Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 2 » Дбаємо про здоровий спосіб життя
12:13
Дбаємо про здоровий спосіб життя

        У Миропільському НВК учителі  приділяють велику увагу проведенню позакласної виховної роботи. Результативно працюють створені для учнів гуртки за інтересами, організовуються різноманітні заходи для цікавого й змістовного дозвілля: вечори відпочинку, предметні тижні, конкурси, турніри знавців тощо.

       Значна увага надається фізичному вихованню школярів. Учителі фізкультури Сурган В.В., Пулях С.І., Дяченко В.С. організували роботу 3-х спортивних гуртків для учнів різного шкільного віку. З великим задоволенням відвідують гуртки і хлопці, і дівчата; захоплено грають вони у спортивні ігри – волейбол, баскетбол, футбол. Займаючись фізкультурою і спортом, школярі розвивають свої фізичні здібності, тренують волю, характер і силу духу. Цьому сприяють різного виду  внутрішкільні змагання.  Зокрема, у цьому навчальному році учні 5 – 11 класів брали участь у легкоатлетичному турнірі «Крос», змаганнях з футболу, волейболу, баскетболу. Переможці шкільних спортивних зустрічей захищали честь школи в однойменних районних змаганнях. У січневому районному турнірі з волейболу команда юнаків нашого навчального закладу виборола 2-е почесне місце, а в обласній зустрічі з цього виду спорту – перше місце.

       З метою налагодження дружніх  зв’язків між школами-філіями Миропільської ОТГ проводились товариські зустрічі з футболу серед молодших школярів . Також дві команди учнів (3 – 4 та 6 – 7 класів) брали участь у  спортивних змаганнях за межами Миропільської сільської ради  - у Самотоівській загальноосвітній  школі Краснопільського району.

      Стало традицією протягом навчального року проводити внутрішкільні змагання з малюкболу і футболу з учнями початкових класів. А в святкові дні (День захисника України, День українського козацтва, День Збройних Сил України) – в школі збирається величезна армія уболівальників на шкільних змаганнях «Козацькі розваги» (6 класи), «Анумо, хлопці!» (10-11 класи).     

        Наразі спортивна команда дівчат нашої школи готується до чергового районного турніру з волейболу .   

        Бажаємо доброго настрою і перемог всім нашим учням - спортсменам, які люблять фізичну культуру та дбають про здоровий спосіб життя!

Переглядів: 158 | Додав: informatik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]