Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 17 » День цивільного захисту в Миропільському НВК та його філіях
10:28
День цивільного захисту в Миропільському НВК та його філіях

    15 травня 2019року  з метою перевірки здатності учнів та працівників освітнього закладу чітко й грамотно діяти у надзвичайних ситуаціях техногенного, природного та воєнного характеру, удосконалення теоретичних знань та практичних навичок дій у ймовірних умовах НС, здатності діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, формування й розвитку необхідних морально-психологічних якостей та самовідданого виконання завдань ЦЗ у Миропільському НВК та його філіях було здійснено  попередню підготовку та  проведено День цивільного захисту. Перед його проведенням  начальником  ЦЗ Гордієнком В.І. та начальником штабу ЦЗ Полив’яною Н.С., завгоспом Терещенком М.М. перевірено наявність документів системи ЦЗ, стан електричного, опалювального, протипожежного обладнання приміщень та території  освітнього закладу , складено план проведення Дня ЦЗ.

       Відкриття Дня цивільного захисту в опорному закладі та його філіях розпочалося інформаційною хвилинкою, яку провели вчителі на першому уроці. У кінці першого уроку було здійснено  за оповіщенням про настання НС практичне відпрацювання евакуації всіх працівників та учнів. Після евакуації, яка відбувалася злагоджено,всі учасники навчань зібралися  в безпечному місці на лінійку, на якій говорилось про важливість  практичних умінь і навичок при настанні НС, умінні захистити своє життя й здоров’я, а також про взаємовиручку, постійну готовність виконати завдання ЦЗ, діючи без паніки. Особливу увагу звернено на правила поведінки з вибуховими та невідомими предметами. Потім всі оглянули виставку найпростіших засобів захисту та стенд з інструкціями як діяти в різних ситуаціях НС.

     Протягом Дня цивільного захисту було проведено ряд інших заходів. Дошкільники здійснили валеологічну гру « Що я знаю про довкілля» та вікторину « Щоб у радості зростати, лиха слід не допускати». Учні 2-4 класів провели спортивні змагання « Щоб не трапилось біди, будь завжди готовим ти»,  а вчителі фізкультури та захисту Вітчизни Пулях С.І., Сурган В.В. та Дяченко В.С. в 5-11 класах - уроки з теми « Про це треба пам’ятати завжди». У 1-х класах НУШ класоводами було організовано конкурс малюнків «Охорона навколишнього середовища – обов’язок кожного». Учні 5-11 класів провели годину спілкування «Наш обов’язок – зберегти  життя як найвищу людську цінність, а планету Земля - блакитною і зеленою».

   Медична сестра закладу підготувала інструкцію  із захисту органів дихання людини, за якою учні 5-11класів отримали домашнє завдання з виготовлення  найпростішого засобу захисту- ватно-марлевої пов’язки.

Переглядів: 64 | Додав: informatik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]