Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 18 » До уваги батьків, учнів, вчителів Миропільського НВК та його філій
07:53
До уваги батьків, учнів, вчителів Миропільського НВК та його філій

Витяг

з наказу № 22 від 02.04.2018року Миропільського навчально-виховного комплексу « Про затвердження розкладу ДПА в 4, 9, 11 класах та складу державних атестаційних комісій у 2018 році»

«Затверджую»

Директор Миропільського НВК

  • Гордієнко В.І.

 

 

 

 

Розклад

проведення державної підсумкової атестації учнів 11 класу

Миропільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа 1-3 ступенів – дошкільний навчальний заклад Миропільської сільської ради Краснопільського району Сумської області ( 2017-2018 н.р.)

 

№ п/п

Дата

Предмет

 

 

 

1.

22.05.2018 р.

 

Математика ( у формі ЗНО)

2.

24.05.2018 р.

 

Українська мова ( у формі ЗНО )

3.

04.06.2018

 

Біологія (у формі ЗНО)

4.

 

06.06.2018 р.

Історія України (у формі ЗНО)

5.

08.06.2018

Географія( у формі ЗНО)

 

 

 

 

 

 

 

«Затверджую»

Директор Миропільського НВК

  • В.І.

 

 

 

Розклад

проведення державної підсумкової атестації учнів 9 класу

Миропільського навчально-виховного комплексу:загальноосвітня школа 1-3 ступенів – дошкільний навчальний заклад Миропільської сільської ради Краснопільського району Сумської області

( 2017-2018 н.р.)

 

 

№ п/п

Дата

Предмет

1.

31.05.2018р.

Українська мова (письмово)

Голова атестаційної комісії –

Полив’яна Н.С.

Члени атестаційної комісії –

Гордієнко Л.В. Кулик В.М.,

 

2.

05.06.2018р.

Математика (письмово)

Голова атестаційної комісії -.Полив’яна Н.С

Члени атестаційної комісії

Скрипка Н.М.

Петренко В.А.

3.

08.06.2018р.

Українська література( письмово)

Голова атестаційної комісії

Полив’яна Н.С

Члени атестаційної комісії – ГордієнкоЛ.В. Кулик В.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

«Затверджую»

Директор Миропільського НВК

  • В.І.

 

 

 

Розклад

проведення державної підсумкової атестації учнів 4 класу

Миропільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа 1-3 ступенів – дошкільний навчальний заклад Миропільської сільської ради Краснопільського району Сумської області

( 2017-2018 н.р.)

 

№з/п

Дата

Предмет

1.

15.05.2018р.

Українська мова(контрольна робота)

Голова атестаційної комісії – Полив’яна Н.С.

Член атестаційної комісії – Вініченко Л.А.

 

2.

17.05.2018р.

Математика ( контрольна робота)

Голова атестаційної комісії – Полив’яна Н.С.

Член атестаційної комісії – Вініченко Л.А.

 

 

*Предмети ДПА та дати їх проведення ідентичні для Великорибицької та Малорибицької філій закладу

 

Миропільський навчально-виховний комплекс

Склад атестаційної комісії для проведення державної підсумкової атестації 2018 року

4 клас

1. Полив’яна Н.С.- голова атестаційної комісії;

2. Вініченко Л.А. – член комісії, учитель початкових класів.

9 клас

Голова атестаційної комісії - Полив’яна Н.С.

Члени комісії: :

1. Кулик В.М. – учитель української мови та літератури, член атестаційної комісії

2. Гордієнко Л.В. - учитель української мови та літератури, член атестаційної комісії

3. Гордієнко В.І.- учитель математики, член атестаційної комісії

4. Петренко В.А.- учитель математики, член атестаційної комісії

11 клас

Голова атестаційної комісії - Гордієнко В.І.

Члени комісії:

1.Кулик В.М.- учитель української мови ,член атестаційної комісії

2. Гордієнко Л.В.- учитель української мови, член атестаційної комісії

3.Скибіна Л.М.- учитель біології, член атестаційної комісії

4.Мірошніченко Л.М.- учитель географії, член атестаційної комісії

5.Петренко В.А.- учитель математики ,член атестаційної комісії

6.Скрипка Н.М. – учитель математики, член атестаційної комісії

7.Логвін Н.О. – учитель історії, член атестаційної комісії

8.Прилєпа І.В. - учитель історії, член атестаційної комісії

 

Склад атестаційної комісії Малорибицької філії

9 клас

  1. Рагулін М.Ф.-зав.філією, голова комісії
  2. Рагуліна В.М.- заст.голови комісії, вчитель
  3. Заїка О.М. – вчитель укр..мови та літератури
  4. Гриценко Л.В. – вчитель математики
  5. Забаренко Є.О.– вчитель правознавства

 

4 клас

1.Рагулін М.Ф.-зав.філією, голова комісії

2.Кісіль Н.Л.-вчитель – член комісії

 

Склад атестаційної комісії Великорибицької філії

9клас

Голова атестаційної комісі ї- Ємельяненко В.В.

Члени атестаційної комісії:

1.Данильченко І.М.

2.Світлична Л.П.

3.Роєнко О.В.

4.Марченко Н.Г.

4клас

Голова атестаційної комісі ї- Ємельяненко В.В.

Член комісії – Замула Н.П.

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 58 | Додав: informatik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]