Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Березень » 1 » Готуємо майбутніх першокласників
09:04
Готуємо майбутніх першокласників

  15.02.2019 року у старшій дошкільній  групі Миропільського НВК вихователем Терещенко Галиною Григорівною  проведено відкрите заняття гуманітарного спрямування для  вчителів  та вихователів закладу. Це було заняття з художньої літератури, на якому розглядалася казка «Зимівля звірів». Вихователь  в комплексі  вирішував  під час його проведення навчальні, розвивальні й виховні цілі. З цією метою Галина Григорівна застосувала багато різних цікавих форм роботи: художнє читання казки з демонстрацією ілюстрацій до неї, загадування загадок, розпізнавання звірів, інсценування казки дітьми під супровід музики, цікава бесіда, ігрові елементи. А за успіхами дітей уважно спостерігала мудра сова.

      27.02.2019р.своїх колег на відкрите заняття у старшій дошкільній групі запросила вихователь Пулях Валентина Михайлівна. Цього разу це було заняття логіко-математичного спрямування - підсумкове заняття зі складу числа 7. У гості до дітей завітав  Геометрик і повів їх у чудову країну цариці наук Математики. На заняття прибули також сім казкових безіменних гномів. Щоб дізнатись їх імена, дітям потрібно виконати 7 завдань: вправу на складання прикладів, ігри « Склади картинку», «Слідопит», «Веселі цифри», «Чарівні фігури», здійснити кількісну й порядкову лічбу. Завдання діти виконали і дізналися імена гномиків. Це були Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер, П’ятниця, Субота, Неділя.

          Колеги прийшли до висновку, що майбутнім першокласникам буде легко пристосуватися до умов предметного навчання, адже вихователі, не забуваючи про наступність, застосовують навчальні та розвивальні технології , що близькі до НУШ.

 

 

Категорія: Дошкільна група | Переглядів: 97 | Додав: informatik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]