Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 19 » Конкурс юних пожежників
14:09
Конкурс юних пожежників

У Краснопільському районі вже стало традицією проведення фестивалю дружин юних пожежних - рятівників. Мета фестивалю – сформувати у дітей навички та вміння діяти індивідуально та колективно в різних життєвих та надзвичайних ситуаціях, прищеплення неповнолітнім поваги до професії пожежника-рятівника, популяризація серед дітей та молоді здорового i активного способу життя.

     Не став винятком і поточний навчальний рік. 18 квітня у Краснопіллі відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників.  Шість шкіл району взяли участь у змаганнях. Миропільський НВК не залишився осторонь цього конкурсу і представив свою команду «Краплина», яка зайняла почесне ІІ місце.

     Всі учасники конкурсу демонстрували свої здібності, використовуючи всі засоби – від дотепного гумору до театральних мініатюр. Гаслом виступів усіх без винятку команд було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту аніж працівники пожежно-рятувальної служби. Протягом конкурсу зал наповнювався чудовими мелодіями, шаленою енергією, позитивними емоціями та чарівними усмішками хлопців та дівчат.

Переглядів: 163 | Додав: informatik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]