Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 13 » Навчаємося, ділимося досвідом
14:49
Навчаємося, ділимося досвідом

30 січня вчителі початкових класів провели засідання шкільного методоб’єднання, на яке прибули й класоводи філій закладу. Робота МО відбувалася під керівництвом вчителя вищої категорії, вчителя-методиста Мілюкової Л.І. На зустрічі однодумців-колег обговорювалися шляхи розвитку пізнавальної активності молодших школярів. Учителі обмінювалися ідеями, думками, власними напрацюваннями та досвідом з обговорюваного питання.

     Керівник методоб’єднання Мілюкова Л.І. наголосила, що учитель у початковій школі є ключовою фігурою, яка власним прикладом, способами взаємодії з учнями,  їх батьками формує позитивне ставлення учнів до навчання, школи, оточення.

     У Миропільському НВК 31 січня відбулося засідання МО вчителів суспільно-гуманітарного напрямку. Провела його керівник МО Гордієнко Л.В. На засідання були запрошені учителі-предметники Великорибицької й Малорибицької філій, практичний психолог закладу Скрипкка В.М. Було обговорено питання важливості проведення нестандартних уроків для активізації пізнавальності учнів на уроках та організації повторення вивченого матеріалу з метою якісної підготовки до ДПА та ЗНО. Практичний психолог Скрипка В.М. провела для вчителів заняття з елементами тренінгу «У полум’ї професії. Синдром емоційного викорення (Як зняти стрес прямо зараз – сім простих ефективних ключів)».

     1 лютого вчителі природничо-математичних наук Миропільського НВК провели засідання шкільного методоб’єднання. На засідання були запрошені вчителі-предметники філій. Учасники засідання відвідали відкритий інтегрований урок з географії та англійської мови на тему «Велика Британія» із застосуванням інтерактивних методів навчання та ІК технологій. Провели урок учитель географії Мірошніченко Л.М. та вчитель іноземної мови Шульга О.О. При обговоренні учасники засідання наголосили на важливості застосування інтерактивного та нетрадиційного навчання як важливого кроку до реалізації в майбутньому освітньої концепції «Нова українська школа».

     Презентацію роботи з інтерактивною дошкою, недавно придбаною, здійснила вчитель математики Скрипка Н.М., а керівник МО Петренко В.А. вкотре ознайомила з методичними рекомендаціями щодо ведення та перевірки зошитів з математики. Заступник директора з НВР Полив’яна Н.С. підняла питання щодо проведення ДПА в 9-х класах як підготовки до ЗНО. Вона відмітила важливість інтерактивних методів навчання як реального шляху реалізації нової освітньої концепції України.

     На засіданні МО вчителів були присутні директор закладу Гордієнко В.І., начальник відділу освіти Борозенець Н.П. та провідний спеціаліст відділу Лойко О.М.

Переглядів: 179 | Додав: informatik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]