Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 5 » ПЕДАГОГІЧНА КУХНЯ
14:23
ПЕДАГОГІЧНА КУХНЯ

   Методична робота завжди спонукає вчителя до роботи над підвищенням свого фахового рівня, сприяє збагаченню педколективу професійними знахідками, допомагає молодим вчителям переймати майстерність більш досвідчених колег. Це добре розуміє адміністрація Миропільського НВК, тому надає цій роботі особливого значення, вважаючи,що засідання ШМО - це не просто черговий захід, а це передусім  виявлення креативності колег, майстерності та спонукання до них інших. Тому часто засідання шкільних МО проходять у нестандартних формах. Зокрема під час весняних канікул, коли наші школярі активно відпочивали, їхні наставники-вчителі суспільно-гуманітарних наук зібралися на своїй педагогічній кухні( саме таку форму мало засідання методоб’єднання), щоб поговорити про креативність – важливу умову розвитку інноваційної та успішної особистості своїх вихованців. На МО були запрошені, окрім працівників опорного закладу, колеги зі шкіл-філій . У роботі педагогічної кухні Миропільського НВК  взяла участь і заступник директора з НВР Полив’яна Н.С.

     Під майстерним керівництвом голови МО Гордієнко Л.В. здійснено  обговорення  питання розвитку креативних здібностей школярів. Розмова була невимушена, щира, корисна. Було чому повчитися молодим і збагатитися досвідченим. Залюбки пройшли члени МО запропонований Людмилою Володимирівною тест на рівень власної креативності та виявлення схильності кожного до роботи з обдарованими дітьми, виконали ряд педагогічних вправ, здійснили гру на розвиток креативності. Потім кожен поділився власним досвідом організації повторення навчального матеріалу при підготовці до ДПА –ЗНО з використанням творчих та нестандартних форм роботи з метою  якісної підготовки  учнів до головного шкільного екзамену. Учасникам засідання були надані пам’ятки-поради батькам(опосередковано через вчителів) щодо виявлення та розвитку творчих здібностей їх дітей.

        Усі присутні на засіданні ШМО прийшли до висновку, що сучасній школі потрібні ерудовані, творчі, демократичні вчителі - модератори, вчителі - коучі, бо саме такі, на їхній погляд, будуть здатні виховати креативну особистість, здатну успішно адаптуватися до соціальних умов життя та бути корисним суспільству.

Переглядів: 231 | Додав: informatik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]