Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Січень » 22 » Про проведення пробного ЗНО-2018
11:35
Про проведення пробного ЗНО-2018

Нагадуємо, що до 31 січня 2018 року триває реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

1. Ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

2. Виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей.

3. Дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час.

4. Отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням).

5. Психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

6. Навчитись ефективно розподіляти час.

7. Оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Також інформуємо про те, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використані для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.


Просимо інформацію довести до відома відповідальних осіб за проведення ЗНО в районі (місті), ОТГ та проінформувати випускників закладів загальної середньої освіти, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО.

 

 

 

Проректор І.В. Удовиченко

 

 

 

 

 

Остапенко О.І.

33-03-29

Переглядів: 143 | Додав: informatik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]