Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Листопад » 5 » Про роботу шкільних методичних об’єднань Миропільського НВК
15:09
Про роботу шкільних методичних об’єднань Миропільського НВК

        1 листопада  в опорному освітньому закладі Миропільської сільської ради було особливо гамірно. Тут відбувалися засідання шкільних предметних методичних об’єднань.

       Учителі суспільно-гуманітарного циклу ( керівник Кулик В.М.) жваво вели розмову про використання ігрових технологій в сучасній освіті,  які підвищують пізнавальну активність школярів, позбавляють навчання рутинності, роблять його цікавим. Учитель історії Прилєпа І.В. провела майстер клас із застосування ігрової технології кахут, яку можна застосовувати на будь-якому етапі уроку з будь-якого предмета. Життя вимагає інтелектуально розвиненої особистості, а провідну роль у формуванні такої людини належить інноваціям, серед яких і сучасна ігрова технологія кахут. Члени МО поділилися досвідом  використання ігрових технологій, інтерактивного навчання.

         На засіданні природничо - математичних наук ( керівник Петренко В.А.) було проведено практичне заняття «SТЕМ. Яка вона, освіта нового покоління» ? Учитель хімії та біології ознайомила присутніх з акронімом  STEM, особливостями сучасного навчання та його перевагами, навела приклади та запропонувала ідеї до використання SТЕМ напрямків та  SТЕM елементів.

         Члени МО вчителів початкової ланки ( керівник Вініченко Л.А.) обговорили питання використання інноваційних технологій на уроках, поділилися досвідом з їх застосування. Предметом розмови також стало питання адаптації першокласників до умов предметного навчання в умовах НУШ, робота з обдарованими дітьми, обговорення змісту проведення «кольорового тижня» в початковій школі.

      Класні керівники опорного закладу та його філій вели на своєму  засіданні ( керівн. Скибіна Л.М.) надзвичайно важливу розмову про формування ціннісного ставлення особистості учня до свого Я та «про те. про що не говорять» - про специфіку статевого виховання. Відбулося практичне заняття в групах,  проведено практичну  робота з попередження сексуального насильства та розроблено колективну пам’ятку «Абетка виживання».

Робочі моменти засідань ШМО

Переглядів: 104 | Додав: informatik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]