Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Січень » 14 » Січневі засідання шкільних методоб’єднань
16:06
Січневі засідання шкільних методоб’єднань

9 січня у Миропільському НВК відбулися засідання методичних об’єднань вчителів гуманітарного, природничо-математичного циклів, початкових класів та класних керівників. Учителі суспільно-гуманітарного МО підвели підсумки участі учнів у предметних олімпіадах та творчих конкурсах  1 та 2 етапів, обговорили  шляхи покращення їх  результативності. Також членами МО було розглянуто зміни у сучасному  правописі. Учителі природничо-математичного МО  обговорили результативність предметних олімпіад, питання впровадження інтеграційного курсу природничих наук та курсу фінансової грамотності. На засіданні класних керівників велася мова про актуальне для сучасності питання: громадянське виховання школярів. Учасники всіх шкільних МО були ознайомлені з  листом МОНУ « Про застосування державної мови в освітньому

процесі» від 17.09.2019 року

  • 09 січня 2020 року на базі Миропільського навчально-виховного комплексу: ЗОШ І-ІІІст.- дошкільний навчальний заклад відбулося також засідання МО початкових класів.

Мета зустрічі- закріплення знань педагогів щодо впровадження нових змістових ліній Державного стандарту початкової освіти. Учасники мали можливість поділитися досвідом проведення ранкових зустрічей з використанням  конструкторів LEGO, інформаційних технологій на уроках. Обговорювали проблеми та шукали шляхи їх вирішення.

  Завершенням засідання стало виконання практичних вправ з використанням конструктора LEGO, тякі підготували всі  учителі початкових класів опорного закладу та його філій.

Зустріч пройшла ефективно і творчо.

Переглядів: 43 | Додав: informatik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]