Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Січень » 22 » Відпочиваємо з користю
16:02
Відпочиваємо з користю

 

В нашому світі все відбувається в постійному русі. І нам ніколи не сидиться на місці. Учні мого сьомого класу  ще не встигли відпочити від поїздки на осінніх канікулах -  стали планувати , що ж ми будемо робити взимку. Куди можна поїхати, що новенького можна побачити?  Але  відпочинок повинен приносити  не лише задоволення, а й користь, розширювати кругозір. То ж було вирішено  - їдемо в Сумський краєзнавчий музей, в кінотеатр, та, вже традиційно, на роледром.

В музеї нас зустріли радо і все цікаво нам розповіли. І як рельєф створивсь у нас в краї і звірі  й птахи  які  в нас були.  Які копалини корисні, які народи в нас жили, і як село наше створили , та у війну його зберегли.

 Дуже  всим сподобалися відвідини кінотеатру. Цікавий та добрий фільм, смачний поп-корн та гарне товариство що ще треба  для відпочинку?  Але це був відпочинок пасивний, то ж щоб відпочити активно ми поїхали на роледром. На превеликий жаль немає в нас роледрому. То ж ми їдемо до міста Суми.  І емоції б’ють через край! Хто вмів їздити на роликах – вдосконалював свої навички, хто не вмів – навчився. І неважливо скільки синців та шишок заробили. Головне свобода  руху! І навіть наш водій ставши вперше на ролики, катався не гірше за інших. Та що там говорити - навіть краще!

Втомлен і та задоволені приїхали додому і ще довго жалкували, що канікули такі короткі!  Бо відпочинок все ж приніс і задоволення і користь.

                                                                                Класний керівник 7 класу

                                                                                 Миропільського НВК

                                                                                 Шульга О.О.

Переглядів: 181 | Додав: informatik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]