Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 13 » виставка квітів ОСІННІ ФАНТАЗІЇ
11:15
виставка квітів ОСІННІ ФАНТАЗІЇ

Пора для творчості

Чи помічали ви, що із приходом осені все довкола змінюється? Перегортаючи сторінки осіннього календаря, до нашого настрою, нашої душі доторкаються щоразу нові клавіші природнього  фортепіано.

Осінь… Вона завжди зачаровує наше серце своєю дивовижною неповторністю краси. Кожен день має свій відтінок і форми, кожен день новий, кожен день не схожий на попередній. Він постійно нас дивує, розповідаючи якусь свою загадкову історію. Приємно спостерігати за кожним рухом срібної павутинки бабиного літа, за кожним сходом і заходом сонечка, за густими осінніми туманами та яскраво розфарбованим дивосвітом. Ви тільки підніміть голову вгору,  і відразу ж помітите, як на фоні чистого синього неба під звуки гучної тиші, а інколи й під ритмічний танець у парі з вітром, кружляє зеленувате, жовте, багряне і червоне листя. Гарно-гарно! Воно так ніжно опускається на землю, потім так приємно шумить під ногами, а іще пізніше просто затихає... І тут ми раптом помічаємо, що поруч із листям летять у вирій пташки, а бездонне синє небо віддало свій простір вже  іншому, сумному та сірому небу. І тоді все якось швидко втрачає свої кольори, розпочинаються густі затяжні дощі, і в бій  вступає нова осінь – похмура та зовсім не кольорова.

Сумно, якось трішки тривожно і незбагненно дивно стає. Прощатися завжди сумно, і прощання  з природною красою не є виключенням.

         Тому у ці прекрасні вересневі дні, доки ми можемо насолоджуватися казковою красою осінньої чарівниці, у Миропільському  НВК  школярі разом із вчителями створили надзвичайно гарну, яскраву-яскраву, загадкову виставку осінніх квітів. Барвисті айстри,  гладіолуси, чорнобривці, жоржини,  ніжні троянди, декоративні пишноголові соняхи, стрункі майори та сонячні ромашки у творчих руках наших дітей заграли по-новому у кожній  композиції, кожній задумці. Великою приємністю є те, що, здавалося б, звичайно-традиційна виставка осінніх фантазій була просякнута духом національно-патріотичної свідомості дітей різних вікових груп. Цей палкий дух яскраво відбивався не тільки у оформленні українських ікебан та букетів, а й у назвах та підписах до кожної із них. Так і хочеться процитувати хоча б частину: «Навіть небо за Україну», «А я не скорилася, українкою я народилася», «Я люблю свою країну»,  «Лети, Україно, в майбутнє, на крилах мого корабля», «Українка я маленька, Україна – моя ненька», «Миру – мир, війни не треба, ми за чисте мирне небо», «Різні трави, різні квіти, є з усіх вона країна. Найрідніша нам усім – це прекрасна Україна»… А  Водоп’янова Марина, учениця 4 класу, та Шульга Оксана Олексіївна присвятили своїм композиціям власні віршовані рядки.

Україно, яка в тебе доля!

Тебе мучило стільки катів!

Ти у відчаї падала в прірву,

Мову нищили хто як хотів!

Та, упавши якось на коліна,

Ти вставала, щоб далі іти.

Подолаємо разом усі негаразди.

Піднімайся з колін та іди до мети!

Водоп’янова Марина

         Така творчість та натхненність наших дітей, вчителів, і  земляків взагалі    дає ніби ковток свіжого повітря, дає розуміння того, що небайдужість (у багатьох її проявах) все далі і далі відходить на задній план. З кожним днем особисто я щоразу пересвідчуюся, що наша українська душа багатогранна і колоритна, надзвичайно чуйна і творча… Нам є чим пишатися!

 

Дяченко Н.В., педагог-організатор Миропільського НВК

       

  

Переглядів: 304 | Додав: informatik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]